BAGE006NBr • Product beschikbaar
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Colonial Shell Coaster - Natural BrownBAGE006NBr • Product beschikbaar |
€ 8,95 | Start 15/05/2026 | Voeg toe |
Breng de eilandstijl naar je huis met deze prachtige handwoven Rattan Shell Coaster. Omringd door Cowrie zeeschelpen, past deze achtbaan bij elke tafel die een textuur tropische aanraking toevoegt, waardoor je huis dat onweerstaanbaar eilandgevoel krijgt. We zijn klaar voor Apro-O-Clock!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Rotan |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 60gr |
| Barcode/EAN | 7438246138196 |
| SKU | BAGE006NBr |