| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Shell Pan CoasterBAJN051N • 183 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Haal de eilandstijl in huis met deze raffia pannenonderzetters. Omringd door kauri-schelpen passen ze bij elke tafelsetting.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 23cm |
| length | 23cm |
| diameter | 23cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246195137 |
| SKU | BAJN051N |