| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Boho CoasterBASU510 • 383 op voorraad |
€ 3,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze teakhouten wortelonderzetters creëren een boho-chique maar functionele toevoeging aan je tafel. Door hun natuurlijke uitstraling passen ze bij de meeste interieurstijlen. Prachtig op een zomerse tafel.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 50gr |
| Barcode/EAN | 7438245990979 |
| SKU | BASU510 |