| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Beaded Coaster - BlackBABE011B-10 • 158 op voorraad |
€ 4,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige onderzetters met kralen zullen er prachtig uitzien als onderdeel van je Boho Chic tafelsetting. Past prachtig bij onze kralenplacemat, ook hier verkrijgbaar.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Plastic |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 40gr |
| Barcode/EAN | 7438246031008 |
| SKU | BABE011B-10 |