| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Fringe Raffia Coaster - NaturalBAJN031N • Product beschikbaar |
€ 4,95 | Start 14/09/2026 | Voeg toe |
Gebruik deze schattige onderzetter op salontafels of combineer met onze Raffia Placemat in een tafelsetting. Lichtgewicht en in neutrale tinten zijn ze geschikt voor de meeste interieur- en exterieurstijlen.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438246092092 |
| SKU | BAJN031N |