BAGE002NBr • 496 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Colonial Coaster - Natural BrownBAGE002NBr • 496 op voorraad |
€ 3,75 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Breng de eilandstijl naar je huis met deze prachtige handgeweven Rattan Coaster. Deze achtbaan past bij elke tabelinstelling die een textuur tropisch tintje toevoegt, waardoor uw huis dat onweerstaanbaar eilandgevoel heeft. We zijn klaar voor Apro-O-Clock!
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 11cm |
| length | 11cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438246113100 |
| SKU | BAGE002NBr |