| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Marble Pan CoasterBA169W-S • 15 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze stijlvolle en solide marmeren pannenonderzetter geeft met zijn strakke eenvoud extra karakter aan uw tafelsetting. Marmer geeft altijd een chique toets aan elk interieur, tafel of aanrecht.
| Materiaal | Marmeren |
| Kleur | Wit |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 300gr |
| Barcode/EAN | 7438246089030 |
| SKU | BA169W-S |