| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The VIP Coaster - Natural - beigeBASU609N • 44 op voorraad |
€ 6,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Het is de stijlvolle sidekick voor je favoriete glas. Met zijn natuurlijke korrel en rijke tonen voegt het een vleugje verfijning toe aan elke tafel. Van cocktailparty's tot je ochtendkoffie ritueel, de VIP -achtbaan geeft je glas de beste stoel in het huis.
Proost om het stijlvol te houden!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 11cm |
| length | 11cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 6097311087077 |
| SKU | BASU609N |