BAJN056N • 105 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Seagrass Shell Pan Coaster - NaturalBAJN056N • 105 op voorraad |
€ 14,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Haal de eilandstijl in huis met deze pannenonderzetters van zeegras. Omgeven door kauri-schelpen passen ze bij elke tafelsetting.
| Materiaal | Zeegras |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 23cm |
| length | 23cm |
| weight | 80gr |
| Barcode/EAN | 7438245965977 |
| SKU | BAJN056N |