BAJN031B • 182 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Fringe Raffia Coaster - BlackBAJN031B • 182 op voorraad |
€ 4,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Gebruik deze schattige onderzetter op salontafels of combineer met onze Raffia Placemat in een tafelsetting. Lichtgewicht en in neutrale tinten zijn ze geschikt voor de meeste interieur- en exterieurstijlen.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438246095055 |
| SKU | BAJN031B |