BAJN055N • 603 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Seagrass Shell Coaster - NaturalBAJN055N • 603 op voorraad |
€ 6,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Breng de eilandstijl bij je thuis met deze onderzetters van zeegras. Omgeven door kauri-schelpen passen ze bij elke tafelsetting.
| Materiaal | Zeegras |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438246099084 |
| SKU | BAJN055N |