| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Herringbone Console - NaturalINSU003N • 31 op voorraad |
€ 599,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze hoogwaardige console is gemaakt van teakhout (in een zeer elegant visgraatmotief) en zwart ijzer. De console is opvouwbaar en kan gebruikt worden om je favoriete deco-items op te plaatsen. Ook verkrijgbaar in zwart.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | India |
| height | 80cm |
| width | 40cm |
| length | 170cm |
| weight | 25,400gr |
| Barcode/EAN | 7438246259280 |
| SKU | INSU003N |