| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Stance Console - NaturalJACI041N • 4 op voorraad |
€ 449,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Gebalanceerd tussen kracht en subtiliteit, viert de Stance Console de tactiele schoonheid van massief teakhout. Als teakhouten consoletafel straalt hij een architecturale rust uit, gevormd door strakke hoeken en een aardend silhouet.
Het royale tafelblad verwelkomt dagelijkse rituelen; van het arrangeren van keramiek tot het tentoonstellen van kunst of bloemige composities. De warme houttint verzacht moderne interieurs en geeft minimalistische ruimtes een organische textuur. De eerlijke lijnen van de tafel nodigen uit tot stilte, waardoor het een veelzijdige metgezel is voor entrees, woonkamers of open studio's.
Gemaakt in Indonesië van duurzaam geproduceerd teakhout, onthult de afwerking de natuurlijke nerf- en toonvariaties van het hout. Elk stuk heeft een rustige individualiteit en weerspiegelt het ritme van langzaam vakmanschap.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Hout |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 87cm |
| width | 86cm |
| length | 30cm |
| weight | 41,800gr |
| Barcode/EAN | 6097312953913 |
| SKU | JACI041N |