INSU004B • 6 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Herringbone High Table - Black - 140cm - blackINSU004B • 6 op voorraad |
€ 624,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze hoogwaardige tafel is gemaakt van teakhout (in een zeer elegant visgraatpatroon) en zwart ijzer. De tafel is inklapbaar en heeft de ideale hoogte voor een gezellig samenzijn buiten, of als prachtig decoratiestuk in huis. Ook verkrijgbaar in naturel.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | India |
| height | 103cm |
| width | 60cm |
| length | 140cm |
| weight | 28,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246259297 |
| SKU | INSU004B |