| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Madero Coffee Table - BlackJANAF006B • 33 op voorraad |
€ 624,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Madero Salontafel brengt de essentie van de natuur in huis. Verbeter uw koffietijd met het rijke karakter van suarhout en een strak design in perfecte harmonie. Vernoemd naar het Spaanse woord "Madero", wat zich vertaalt naar hout, combineert deze salontafel naadloos de essentie van het materiaal met modern design.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel. Hout is een levend materiaal dat uitzet en samentrekt, waardoor scheuren en knopen ontstaan.
We ondernemen stappen tijdens het transport en in ons magazijn om suarhouten artikelen te drogen en te coaten, maar het kan diep van binnen nog steeds vocht vasthouden dat na verloop van tijd naar buiten kan sijpelen. Het verdient aanbeveling om het product jaarlijks te behandelen met een beschermende olie, hierdoor komt de kleur ook weer tot leven.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 61cm |
| length | 61cm |
| weight | 47,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246296254 |
| SKU | JANAF006B |