JAECOL006N-S • 9 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Seseh Coffee Table - S - Outdoor - beigeJAECOL006N-S • 9 op voorraad |
€ 299,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Seseh-salontafel heeft een uniek ontwerp met drie poten dat niet alleen voor stabiliteit zorgt, maar ook een vleugje uniekheid toevoegt aan het algehele uiterlijk.
Deze prachtige tafel combineert de natuurlijke schoonheid van teakhout met een modern design, waardoor het het perfecte middelpunt is voor uw terras, tuin of balkon. De Seseh-salontafel is gemakkelijk te onderhouden en moeiteloos stijlvol en is uw ideale metgezel voor ontspanning en bijeenkomsten buiten.
Teakhout heeft een hart van honingzoet goud. Na verloop van tijd borstelt de zon het hout zachtjes in een verweerd zilver, een sierlijk patina van ouderdom. Om de oorspronkelijke warmte levend te houden, behoudt een simpele aanraking van olie de gouden glans voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 30cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 22,000gr |
| Barcode/EAN | 6097311277218 |
| SKU | JAECOL006N-S |