| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Wabi Sabi Coffee Table - LJASE015N-L |
€ 624,95 | - | Voeg toe |
Deze driepotige charmeur is een prachtig designstuk dat uw gasten zeker zal verbazen. Deze milieuvriendelijke salontafel is gemaakt van hergebruikt teakhout en kan eigenlijk een set vormen. We hebben nog twee andere maten beschikbaar die je als combinatie kunt gebruiken. Het rustieke hout van dit stuk past in elk interieur.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en draagt zachte onvolkomenheden, toonverschuivingen en subtiele variaties, rustige handtekeningen van zijn eigen unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 80cm |
| length | 80cm |
| weight | 19,100gr |
| Barcode/EAN | 7438246286217 |
| SKU | JASE015N-L |