| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Bondi Black Bowl - blackJAES020B • 49 op voorraad |
€ 17,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
We houden van het strakke en mooie ontwerp van onze multifunctionele teakhouten schalen. Heel praktisch om make-up, sieraden of andere accessoires in de badkamer op te bergen. U kunt deze schaal gebruiken om aperitiefhapjes (alleen droogvoer), snoepjes of gadgets te presenteren. Een allround interieuraccessoire! Maten kunnen één of twee cm verschillen aangezien dit product handgemaakt is.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 9cm |
| width | 14cm |
| length | 14cm |
| weight | 400gr |
| Barcode/EAN | 7438246057022 |
| SKU | JAES020B |