| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Comporta Cereal Bowl - MPOCE024Y-M • 261 op voorraad |
€ 22,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Comporta Cereal Bowl in gemengde kleuren is een prachtig handgemaakt stuk gemaakt van duurzaam steengoed. Elke kom heeft unieke, levendige kleurpatronen, waardoor elk stuk uniek is. Perfect voor ontbijtgranen, soepen of snacks, het voegt een speelse, artistieke flair toe aan je eettafel. Door de dagelijkse functionaliteit te combineren met gedurfd ontwerp, is deze kom ideaal voor diegenen die handgemaakte charme en kleurrijk, creatief servies waarderen.
| Materiaal | Steengoed |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Portugal |
| height | 8cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246129149 |
| SKU | POCE024Y-M |