| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Popcorn Snack Bowl - beigeBASU612 • 123 op voorraad |
€ 10,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Maak je klaar voor filmavonden, feesten of gewoon ontspannen met je favoriete snack in de Popcorn Snack Bowl. Perfecte grootte voor popcorn, chips of iets anders waar je van houdt om op te kauwen, het is ontworpen om je snacktijd stijlvoller te maken. De unieke korrelpatronen in de teak maken elke kom uniek, waardoor je huis een vleugje de schoonheid van de natuur krijgt.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 6cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 6097311465486 |
| SKU | BASU612 |