| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Bondi Double BowlJAES015NB • 26 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
We houden van het strakke en mooie ontwerp van onze multifunctionele teakhouten schalen. Heel praktisch om make-up, sieraden of andere accessoires in de badkamer op te bergen. Een allround interieuraccessoire om je favoriete gadgets in op te bergen! Maten kunnen één of twee cm verschillen aangezien dit product handgemaakt is.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 14cm |
| width | 7cm |
| length | 12cm |
| weight | 400gr |
| Barcode/EAN | 7438246056070 |
| SKU | JAES015NB |