JAES001B-M • 176 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Cylinder Dish - Black - MJAES001B-M • 176 op voorraad |
€ 12,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij houden van uniek servies! De prachtige antieke uitstraling van deze set gebrande terracotta schalen maakt ze uitzonderlijk voor elke gelegenheid.
| Materiaal | Terracotta |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 6cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 650gr |
| Barcode/EAN | 6097315258213 |
| SKU | JAES001B-M |