| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Bondi BowlJAES013NB • 50 op voorraad |
€ 15,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
We houden van het strakke en mooie ontwerp van onze multifunctionele teakhouten schalen. Heel praktisch om make-up, sieraden of andere accessoires in de badkamer op te bergen. U kunt deze schaal gebruiken om aperitiefhapjes (alleen droogvoer), snoepjes of gadgets te presenteren. Een allround interieuraccessoire! Maten kunnen één of twee cm verschillen aangezien dit product handgemaakt is.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 150gr |
| Barcode/EAN | 7438246056056 |
| SKU | JAES013NB |