| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Salad Bowl - S - beigeBASU300-S • Product beschikbaar |
€ 17,95 | Start 12/06/2026 | Voeg toe |
Een mooie salade verdient een mooie schaal - en dat is wat we hier voor je hebben! Deze duurzame slakom is uitgevoerd in puur teakhout en maakt je eten lekkerder en fotogenieker.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 260gr |
| Barcode/EAN | 7438245993901 |
| SKU | BASU300-S |