| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Coco Food Bowl - Natural GoldJABR005NG • 6 op voorraad |
€ 9,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze multifunctionele Coconut-kommen brengen een klein stukje tropisch paradijs bij u thuis. De food proof bowls zijn te gebruiken als ontbijt- of smoothie bowl. Een echte foodie-musthave! Coconut Bowls zijn het meest geschikt voor kamertemperatuur en koel voedsel. Stel uw kokosnootschalen niet bloot aan extreme hitte en gebruik ze niet in de koelkast, magnetron, oven of vaatwasser.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Kokosnoot |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 7cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 150gr |
| Barcode/EAN | 7438246031060 |
| SKU | JABR005NG |