| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Snack Bowl - SBASU603 • 56 op voorraad |
€ 15,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Je snacks hebben er nog nooit zo goed uitgezien! Elk van deze kommen is gemaakt van duurzaam geproduceerde teakwortel en is een uniek stuk, dat de natuurlijke schoonheid van dit opmerkelijke hout laat zien. De Teak Root Snack Bowl voegt een vleugje rustieke charme toe aan elk tafelblad. Ontworpen om te delen en te entertainen, is het ideaal voor het serveren van een verscheidenheid aan snacks, van gemengde noten tot popcorn, terwijl het een opvallend middelpunt wordt voor uw bijeenkomsten. Er zijn twee maten beschikbaar, dus u kunt de maat kiezen die bij u past of de twee maten combineren. Laat elke hap tellen met deze prachtige snackschaal.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 16cm |
| length | 16cm |
| weight | 150gr |
| Barcode/EAN | 7438246295219 |
| SKU | BASU603 |