| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Jasmine Plate - Brown - L - brownBARA003Br-L-60 • 9 in stock |
€ 149,95 | 1-3 days | Add |
Look at this unique handwoven plate with its lovely black graphic details. A stunning ethnic wall display that will spice-up a boring wall in your home interior. We love the natural vibe of this exceptional wall piece!
| Color | Brown |
| Material | Rattan |
| Shape | Round |
| Pattern | Graphic |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 2,300gr |
| Barcode/EAN | 7438246029036 |
| SKU | BARA003Br-L-60 |