| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Cowrie and Raffia Tassel - NaturalBALE058N • 135 in stock |
€ 10,95 | 1-3 days | Add |
We love this beautiful tassel handmade of cowrie shells and raffia by Balinese craftsmen. To hang on doors, curtains or walls according to your desires, or simply put on a chest of drawers. This coastal tassel will give an exotic and bohemian atmosphere to your home decoration.
| Language | English |
| Material | Raffia |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 5cm |
| length | 40cm |
| weight | 60gr |
| Barcode/EAN | 7438246074098 |
| SKU | BALE058N |