| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Pink Shell TasselBALE045Pi • 50 in stock |
€ 15,50 | 1-3 days | Add |
We love this beautiful tassel handmade of shells by Balinese craftsmen. To hang on doors, curtains or walls according to your desires, or simply put on a chest of drawers. This coastal tassel will give an exotic and bohemian atmosphere to your home decoration.
| Color | Pink |
| Material | Shell |
| Pattern | Floral |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 10cm |
| length | 50cm |
| weight | 240gr |
| Barcode/EAN | 7438246074005 |
| SKU | BALE045Pi |