| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Cowrie & Cotton Tassel - NaturalBALE053N • 14 in stock |
€ 19,95 | 1-3 days | Add |
We love this beautiful tassel handmade of cowrie shells and cotton by Balinese craftsmen. To hang on doors, curtains or walls according to your desires, or simply put on a chest of drawers. This coastal tassel will give an exotic and bohemian atmosphere to your home decoration.
| Language | English |
| Material | Cotton |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 5cm |
| length | 77cm |
| weight | 160gr |
| Barcode/EAN | 7438246077006 |
| SKU | BALE053N |