BALE049NW • 160 in stock
| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Wooden Beads with Cotton Tassel - Natural WhiteBALE049NW • 160 in stock |
€ 17,50 | 1-3 days | Add |
We love this beautiful tassel handmade of cotton and wood by Balinese craftsmen. To hang on doors, curtains or walls according to your desires, or simply put on a chest of drawers. This coastal tassel will give an exotic and bohemian atmosphere to your home decoration.
| Shape | Round |
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 4cm |
| length | 80cm |
| weight | 150gr |
| Barcode/EAN | 7438246074036 |
| SKU | BALE049NW |