| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Unicorn Shell Tassel - BrownBABL025Br • 54 in stock |
€ 15,50 | 1-3 days | Add |
We've always been fascinated by the beauty of shells - so many types, colours and sizes and each piece is unique. These shells look like unicorn horns and make for a great piece of decoration. This tassel can be used as a keychain, hang against a wall or simply have a nice spot in your display wardrobe.
| Color | Brown |
| Material | Shell |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 48cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 250gr |
| Barcode/EAN | 7438246278267 |
| SKU | BABL025Br |