| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Wooden Beads Tassel - BlackBALE054B • 51 in stock |
€ 15,50 | 1-3 days | Add |
We love this beautiful tassel handmade of wooden beads by Balinese craftsmen. To hang on doors, curtains or walls according to your desires, or simply put on a chest of drawers. This coastal tassel will give an exotic and bohemian atmosphere to your home decoration.
| Color | Black |
| Material | Wood |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 6cm |
| width | 6cm |
| length | 60cm |
| weight | 260gr |
| Barcode/EAN | 7438246074050 |
| SKU | BALE054B |