| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Jasmine Plate - Brown - XL - brownBARA003Br-XL-80 • 34 in stock |
€ 199,95 | 1-3 days | Add |
Look at this unique handwoven plate with its lovely black graphic details. A stunning ethnic wall display that will spice-up a boring wall in your home interior. We love the natural vibe of this exceptional wall piece!
| Material | Rattan |
| Color | Brown |
| Shape | Round |
| Pattern | Graphic |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 80cm |
| length | 80cm |
| weight | 1,300gr |
| Barcode/EAN | 7438246029043 |
| SKU | BARA003Br-XL-80 |