| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Mowgli Mirror - Natural - MJAPA005N-M-60 • 27 in stock |
€ 199,95 | 1-3 days | Add |
Step into the jungle of style with The Mowgli Mirror!Whether you hang it in your living room to add a dash of exotic flair or use it to make a bold statement in your entryway, The Mowgli Mirror is sure to spark conversation and ignite your imagination. Made with sustainable materials and artisan craftsmanship, it's a testament to your commitment to both quality and conservation.
| Shape | Round |
| Language | English |
| Material | Glass |
| Made in | Indonesia |
| height | 4.50cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 1,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246019006 |
| SKU | JAPA005N-M-60 |