| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The La Principessa Mirror - Natural - LJAHOK003N-L • 12 in stock |
€ 249,95 | 1-3 days | Add |
Mirror, Mirror on the wall ...
Feel Like a True Prince (SS) with our "The Princess" Mirror - Royal Quality With A Coastal Touch! Its gracefully archad frame is meticulously designed to create a sense of refined luxury. Placed in Your Living Room, Bedroom, OR Hallway, The La Princess Mirror Becomes a Focal Point, Commanding Attention With Its Understed Glamor.
| Language | English |
| Material | Grass |
| Made in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 90cm |
| length | 80cm |
| weight | 2,700gr |
| Barcode/EAN | 6097323942944 |
| SKU | JAHOK003N-L |