| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Simba Mirror - Black - MJAPA003B-M-70 • 8 in stock |
€ 169,95 | 1-3 days | Add |
Step into the wild side of home decor with our Simba Mirror - Black. Inspired by the majestic mane of a lion, the Simba Mirror brings a touch of untamed elegance to your living space. Crafted with sustainable grass materials, this mirror embodies nature's beauty while adding a modern twist to any room.
Get ready to roar with style and sophistication as you adorn your walls with the captivating Simba Mirror.
| Color | Black |
| Shape | Round |
| Language | English |
| Material | Glass |
| Made in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 70cm |
| length | 70cm |
| weight | 2,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246267209 |
| SKU | JAPA003B-M-70 |