| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Havana Mirror - Natural Black - LBAVE007NB-L-70 • 3 in stock |
€ 134,95 | 1-3 days | Add |
This mirror is simply mesmerizing! A lot of craftmanship went into this mirror made of grass (natural colour) and cotton (black colour). The perfect mirror to brighten up that forgotten corner in your home.
| Shape | Round |
| Language | English |
| Material | Glass |
| Made in | Indonesia |
| height | 70cm |
| width | 5cm |
| length | 70cm |
| weight | 740gr |
| Barcode/EAN | 7438246182120 |
| SKU | BAVE007NB-L-70 |