| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Organic Mirror - Natural - MJAAM050N-M • 24 in stock |
€ 137,95 | 1-3 days | Add |
Transform your space with The Organic Mirror, a stunning piece framed in rich teak wood that brings the beauty of nature indoor. Its flowing, organic design brings a sense of movement and warmth to any space, making it as unique as your style. Bring a little fun, warmth, and natural beauty to your walls with The Organic Mirror. Your space (and your selfies) will thank you!
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 60cm |
| length | 40cm |
| weight | 3,400gr |
| Barcode/EAN | 6097311456446 |
| SKU | JAAM050N-M |