| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Simba Mirror - Black - LJAPA003B-L-100 • 1 in stock |
€ 199,95 | 1-3 days | Add |
Our black simba wall mirror is a must have. More than ever trendy, it brings a boho touch to your interior with its sublime Rayung Grass manes . A great look for every interior room.
| Color | Black |
| Shape | Round |
| Language | English |
| Material | Glass |
| Made in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 100cm |
| length | 100cm |
| weight | 2,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246218225 |
| SKU | JAPA003B-L-100 |