| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The La Contessa Mirror - Natural - LJAHOK001N-L • 15 in stock |
€ 249,95 | 1-3 days | Add |
The Name "La Contessa," Meaning "The Countless" in Italian, Brings A Sense of Noble Grace and Regality to This Mirror. ITS Gracefully Arched Frame is meticulously designated to create a sense of refined luxury.
PLACED IN YOUR LIVING ROOM, BEDROOM, OR HALLWAY, THE LAVESSA MIRROOR BECOMES A FOCAL POINT, ATTENTION WITHOUT COMMANDING WITH ITS UNDERSTATATED GLAMOUR.
| Language | English |
| Material | Grass |
| Made in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 80cm |
| length | 80cm |
| weight | 3,800gr |
| Barcode/EAN | 6097333347364 |
| SKU | JAHOK001N-L |