| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Alang Alang Mirror - Natural - MBALE070N-M-45 • Product available |
€ 87,95 | Starts 14/05/2026 | Add |
This gorgeous mirror brings a touch of coastal texture to your home. Made of beautiful grass surrounding a mirror centre. More than ever trendy, it brings a beautiful earthy boho touch to your interior. A great look for every room.
| Shape | Round |
| Language | English |
| Material | Grass |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246145156 |
| SKU | BALE070N-M-45 |