| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Palm Tree Mirror - Natural - MBAVE005N-M-60 • 18 in stock |
€ 169,95 | 1-3 days | Add |
This mirror has so many beautiful details it's almost a piece of art. Raffia fringes and leaves and tiny cowrie shells surround the glass mirror, making it a perfect centerpiece for any desired room.
| Material | Raffia |
| Shape | Round |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 60cm |
| width | 5cm |
| length | 60cm |
| weight | 940gr |
| Barcode/EAN | 7438246182106 |
| SKU | BAVE005N-M-60 |