| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Alang Alang Mirror - Natural - LBALE070N-L-50 • 17 in stock |
€ 99,95 | 1-3 days | Add |
This gorgeous mirror brings a touch of coastal texture to your home. Made of beautiful grass surrounding a mirror centre. More than ever trendy, it brings a beautiful earthy boho touch to your interior. A great look for every room.
| Shape | Round |
| Language | English |
| Material | Grass |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246145149 |
| SKU | BALE070N-L-50 |