| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The La Duchessa Mirror - Natural - LJAHOK002N-L • 24 in stock |
€ 249,95 | 1-3 days | Add |
Inspired by the essence of royalty, "Duchessa" translates to "duchess" in Italian, embodying sophistication of a noblewoman. This mirror seamlessly combines classic design with a modern touch, making it a statement piece that stands the test of time.
Experience luxury at its finest.
| Language | English |
| Material | Grass |
| Made in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 100cm |
| length | 80cm |
| weight | 3,500gr |
| Barcode/EAN | 6097320356331 |
| SKU | JAHOK002N-L |