| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Bunga Tassel - NaturalBALE095N • 84 in stock |
€ 14,95 | 1-3 days | Add |
Handcrafted from natural raffia, this tassel features a beautifully intricate design that adds a touch of rustic charm to any setting. Perfect for draping on curtains to create a refined, elegant look or attaching to doorknobs for a unique decorative flair, The Raffia Bunga Tassel seamlessly blends beauty with functionality.
| Language | English |
| Material | Raffia |
| Made in | Indonesia |
| height | 70cm |
| width | 1cm |
| length | 28cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 6097311243299 |
| SKU | BALE095N |