| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia DriftwoodBALE051N • 55 in stock |
€ 14,95 | 1-3 days | Add |
We love this beautiful tassel handmade of driftwood and raffia by Balinese craftsmen. To hang on doors, curtains or walls according to your desires, or simply put on a chest of drawers. This coastal tassel will give an exotic and bohemian atmosphere to your home decoration.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 15cm |
| length | 60cm |
| weight | 120gr |
| Barcode/EAN | 7438246074043 |
| SKU | BALE051N |