| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Grey Shell TasselBALE046Gr • 132 in stock |
€ 15,50 | 1-3 days | Add |
We love this beautiful tassel handmade of shells by Balinese craftsmen. To hang on doors, curtains or walls according to your desires, or simply put on a chest of drawers. This coastal tassel will give an exotic and bohemian atmosphere to your home decoration.
| Color | Grey |
| Material | Shell |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 10cm |
| length | 40cm |
| weight | 300gr |
| Barcode/EAN | 7438246074012 |
| SKU | BALE046Gr |