BALE094NB • 62 in stock
| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Mahkota Tassel - Natural Black - beige, blackBALE094NB • 62 in stock |
€ 14,95 | 1-3 days | Add |
Introducing The Raffia Mahkota Tassel, "Mahkota" means "crown" in Malay and Indonesian, and this tassel lives up to its name with a design that exudes sophistication and grandeur. Perfect for hanging on doorknobs, curtain ties, or wall hooks, it effortlessly enhances your décor with its subtle yet stylish design.
| Language | English |
| Material | Raffia |
| Made in | Indonesia |
| height | 70cm |
| width | 1cm |
| length | 30cm |
| weight | 150gr |
| Barcode/EAN | 6097311242278 |
| SKU | BALE094NB |