| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Cowrie Mirror - Natural WhiteBALE067NW-L-75 • 9 in stock |
€ 154,95 | 1-3 days | Add |
This stunning mirror has been handcrafted with raffia and shells. Its organic texture and fringes make the perfect mix of bohemian meets coastal and will add a superb eye-catcher to any blank wall in your home interior.
| Shape | Round |
| Language | English |
| Material | Raffia |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 75cm |
| length | 75cm |
| weight | 1,350gr |
| Barcode/EAN | 7438246147150 |
| SKU | BALE067NW-L-75 |